Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos bendruomenės tradicinis Advento koncertas, kuriame vaikų atliekamos literatūrinės inscenizacijos kiekvieną nukėlė į vaikystę ir atskleidė tik širdimi matomus stebuklus.
Koncerto metu surinkta parama (680,- eur) skiriama Aistės gydymui.
Dėkojame visiems už nuoširdų indėlį į šios šventės kūrimą!