Akcija „Pasveikinimas Kaunui – Tautiška giesmė nuo miesto kalvų”

Kovo 10 d. (penktadienį) 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje susibūrėme tradicinei akcijai „Pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo miesto kalvų“, kuri skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 33-osioms metinėms bei Ukrainos tautos pagerbimui. Ši moksleivijos ir bendruomenės akcija yra svarbi Kovo 11-osios šventės įžanga.
Jau tradicija tapęs vieningas „Tautiškos giesmės“ giedojimas ir moksleivijos dedikacija Laisvei, suburia tūkstančius kauniečių ant Kauno kalvų ir kitų istoriškai svarbių vietų. Po 2022 metų vasario 24 d. karo pradžios Ukrainoje, ši pilietiškumo akcija įgijo dar stipresnę Nepriklausomybės šventės prasmę, nes jaunuomenė ypatingai jautriai reaguoja į įvykius Ukrainoje. Vis dar negalima suvokti būties žemėje, kai XXI amžiaus pažangoje, sprogdinamas ir talžomas demokratinis laisvas pasaulis, niokojama nepriklausoma Ukrainos valstybė ir trypiami taikūs žmonės. Todėl ypač svarbu išreikšti žinią savo miestui Kaunui, Lietuvai bei už Laisvę kovojančiai Ukrainai ir visam pasauliui, jog mes esame kartu – drąsūs ir vieningi, stiprūs ir laisvi. Tegu giedama „Tautiška giesmė“ savo prasmingumu ir Vinco Kudirkos žodžiais veda mus savo šalies didvyrių pavyzdžiu, tegu tamsumas prašalina ir įkvepia siekti svajonių ir tikslų vardan Tos!
Dėkojame už sveikinimą bendruomenei Japonijos ambasadoriui Lietuvoje Ozaki Tetsu. Padėka visiems akcijos dalyviams, mokiniams, mokytojams, Aleksoto bendruomenės nariams, Šaulių sąjungos Aleksoto kuopai, VDU muzikos akademijos studentams iš Ukrainos, St. Raštikio kariuomenės mokyklai ir nuostabių aitvarų meistrui Tadui Surkiui. Už nuotraukas dėkojame fotografui Arvydui Kumpiui.

Sveikiname visus su švente – Kovo 11-ąja!
Direktorė Lina Viršilienė

Dalintis naujiena:

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie mokyklos tvarką, mokymosi procesą ir kitą svarbią informaciją.

Visą reikalingą informaciją apie mokinių priėmimą į mokyklą rasite mūsų svetainės skiltyje „Priėmimas į apie:

Mokinių priėmimo sąlygos – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija

Progimnazijai priskirtame mikrorajone registruoti gyventojai turi pirmumo teisę. Pasitikrinti priskirtą teritoriją galite čia:

Žemėlapiai | Registracija į Kauno miesto mokyklas

Mokyklos tarybos sprendimu uniformą dėvėti progimnazijoje yra privaloma. Mokinio uniforma – mokinių vienybės, pasididžiavimo ir pagarbos mokyklai, jos tradicijoms simbolis, kultūringo elgesio, aprangos kultūros, estetinio skonio ugdymo dalis. Patvirtintos uniformos čia:

Progimnazijos uniforma – Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija

Kauno miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga

Įmonės kodas: 190135785

Pamokų laikas

Saviruoša: 8.00 – 8.30

1 pamoka: 8.30 – 9.15

2 pamoka: 9.25 – 10.10

3 pamoka: 10.20 – 11.05

4 pamoka: 11.15 – 12.00

5 pamoka: 12.35 – 13.20

6 pamoka: 13.30 – 14.15

7 pamoka: 14.25 – 15.10

RAŠTINĖS DARBO LAIKAS

I – IV: 7.30 – 16.15

V: 7.30 – 15.15

Pietų pertrauka: 11.30 – 12.00

SOC. tinklai

© Jurgio Dobkevičiaus progimnazija. Visos teisės saugomos. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją

Skip to content